Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Huse, Victor Patrick(1948-)
Komposisjon 1977

Litografi, lysmål
67x50
Signert og datert nede t.h.: V. Patrick Huse 77

Nummerert nede t.v.: 50/125.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00