Huse, Victor Patrick(1948-)
Komposisjon 1977
Litografi, lysmål
67x50
Signert og datert nede t.h.: V. Patrick Huse 77
Nummerert nede t.v.: 50/125.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi, lysmål
67x50
Nummerert nede t.v.: 50/125.
Vurdering