Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hol, Dag (1951-)
Jæren

Litografi
55x70
Signert nede t.h.: Dag Hol

Nummerert nede t.v.: 50/300. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 500