Hol, Dag(1951-)
Måneskinn
Litografi, lysmål
48x65
Signert nede t.h.: Dag Hol
Påtegnet nede t.v.: "e.a.". Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi, lysmål
48x65
Signert nede t.h.: Dag Hol
Vurdering