Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hol, Dag (1951-)
Måneskinn

Litografi, lysmål
48x65
Signert nede t.h.: Dag Hol

Påtegnet nede t.v.: "e.a.". Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering