Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hendriksen, Ulrik (1891-1960)
Alker

Litografi, lysmål
53x74
Signert nede t.h.: Ulrik Hendriksen

Maleri med samme motiv av Ulrik Hendriksen befinner seg i Nasjonalgalleriet.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500