Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hol, Dag (1951-)
Ettermiddag

Litografi, lysmål
30x52
Signert nede t.h.: Dag Hol

Nummerert nede t.v.: 44/220. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering