Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Hol, Dag(1951-)
Ettermiddag

Litografi, lysmål
30x52
Signert nede t.h.: Dag Hol

Nummerert nede t.v.: 44/220. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 000