Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Bast, Ørnulf (1907-1974)
Dance 1970

Serigrafi, lysmål
74x52
Signert og datert nede t.h.: Ørnulf Bast 70

Påtegnet nede t.v.: "Epreuve d'artiste Serigrafi." Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500