Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Aunvik, Jan (1948-2001)
To 1986

Radering, lysmål
43x30
Signert og datert nede t.h.: Jan Aunvik 86

Nummerert nede t.v.: 18/75. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500