Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Pike i rødt

Olje på plate
46x33
Signert nede t.h.: JF Michelet

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 500