Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Fra Smørklepp, Vinje i Telemark

Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: W Midelfart

Påtegnet på baksiden av platen: "Vinje". Påtegnet på lapp på baksiden av platen bl.a.: "..., motivet er fra Henrik Sørensens sted Smørklepp, Vinje i Telemark, man ser fjellene Ormeggene i bakgrunnen".

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000