Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
From, Einar(1872-1972)
Vinterlandskap med kvinne som vasker

Olje på plate
52x44
Signert nede t. h.: Einar From

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 6 500