Friis, Karin(1931-)
Fjellrabbe
Olje på plate
23x28
Signert nede t.h.: Karin Friis
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 300
Olje på plate
23x28
Vurdering
NOK 1 500