Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Friis, Karin(1931-)
Fjellrabbe

Olje på plate
23x28
Signert nede t.h.: Karin Friis

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 300