Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Friis, Karin (1931-)
Fjellrabbe

Olje på plate
23x28
Signert nede t.h.: Karin Friis

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500