Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Johansen, Otto Emil(1886-1934)
Skjærgård 1918

Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 18

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 37.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000