Johansen, Otto Emil(1886-1934)
Skjærgård 1918
Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 18
Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 37.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000