Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Johansen, Otto Emil (1886-1934)
Skjærgård 1918

Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 18

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 37.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering