Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Landskap

Olje på lerret
16x27
Signert nede t.h.: JJ

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000