Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Grande, Severin(1869-1934)
Bymotiv 1929

Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t. v.: Grande 1929

Antagelig Paris.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 7 000