Grande, Severin(1869-1934)
Bymotiv 1929
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t. v.: Grande 1929
Antagelig Paris.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
66x81
Antagelig Paris.
Vurdering
NOK 10 000