Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Greve, Anita(1903-1972)
Ved Kartago

Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: A.G.

Påtegnet med tittel på baksiden: Ved Charthago.

Kunstnernes Hus 1948, kat.nr. 54.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 1 400