Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Guttehode

Litografi, lysmål
31x22
Signert nede t.h.: Henrik Sørensen

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500