Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Guttehode

Litografi, lysmål
31x22
Signert nede t.h.: Henrik Sørensen

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 000