Sørensen, Henrik(1882-1962)
Guttehode
Litografi, lysmål
31x22
Signert nede t.h.: Henrik Sørensen
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
31x22
Vurdering
NOK 1 000–1 500