Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tapies, Antoni (1923-)

Litografi/collage
63x91
Signert nede t.h.: Tapies

Nummerert nede t.v.: 41/50.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000

Tilslag NOK 15 000