Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Mehl, Eilert (1865-1941)
Setter i stand ved to ryper 1918

Olje på lerret
44x63
Signert og datert nede t.v.: Eilert Mehl. 1918-

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000