Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Løkke, Marie (1876-1948)
Fjordlandskap

Olje på lerret
40x60
Signert nede t.v.: Marie Løkke

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering