Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Mohr, Hugo Lous (1889-1970)
Frukttre 1918

Blyant på papir, lysmål
38x25
Signert og datert nede t.v.: HLM -18.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 800