Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Frukttre 1918

Blyant på papir, lysmål
38x25
Signert og datert nede t.v.: HLM -18.

Vurdering
NOK 800

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 400