Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Marini, Marino (1901-1980)
Rytter

Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Marino

Nummerert nede t.v.: 34/40.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering