Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Aunvik, Jan (1948-2001)
Kristus på Korset 1981

Olje på lerret
90x65
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering