Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon 1981

Olje på lerret
30x24
Signert og datert nede t.h.: JA 81

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00