Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Landskap

Litografi, lysmål
51x34
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 27-101. Fra 1983.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 800