Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon 1962

Akvarell
27x37
Signert og datert nede t.v.: 62. Jens Johannessen

Signert og datert på baksiden av arket: Jens Johannessen 63.

Vurdering
NOK 7 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000