Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon 1962
Akvarell
27x37
Signert og datert nede t.v.: 62. Jens Johannessen
Signert og datert på baksiden av arket: Jens Johannessen 63.
Vurdering
NOK 7 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell
27x37
Vurdering
NOK 7 000