Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Blodlønn

Litografi, lysmål
51x34
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: 59/101. Fra 1982.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering