Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Johansen, Otto Emil (1886-1934)
Båter i havn 1913

Radering, lysmål
21x25
Signert og datert i platen nede t.v.: Otto Johansen 13.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering