Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Nesjar, Carl (1920-2015)
Stort svaberg 1988

Litografi, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: Nesjar. Paris '88.

Nummerert nede t.v.: 17/170. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering