Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Nonner

Penn og akvarell på papir, lysmål
28x20
Signert nede t.v.: O. Mosebekk.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000