Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Sitter, Inger (1929-2015)

Litografi
75x53
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 54/150.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering