Sitter, Inger(1929-2015)
Litografi
89x60
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 44/50.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 500
Litografi
89x60
Nummerert nede t.v.: 44/50.
Vurdering