Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Sitter, Inger(1929-2015)

Litografi
89x60
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 44/50.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 3 500