Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Høgberg, Karl(1901-1981)
Lislelien Leveld

Olje på lerret
89x95
Signert nede t. v.: Karl Høgberg

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00