Høgberg, Karl(1901-1981)
Lislelien Leveld
Olje på lerret
89x95
Signert nede t. v.: Karl Høgberg
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Olje på lerret
89x95
Vurdering