Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilbåter i aftensol 1912

Olje på plate
57x53
Signert og datert nede t.v.: Th H. 16/3-1912.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500