Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Risberg, Terje (1949-)
Vinter, Nesodden 1982

Etsning, lysmål
24x30
Signert og datert nede t.h.: Terje Risberg -82

Nummerert nede t.v.: 111/200. Påtegnet "etsing" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500