Richardson, Even(1961-)
Oscarshall
Litografi, lysmål
35x46
Signert nede t.h.: Even Richardson
Nummerert nede t.v.: HC V/XIII. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi, lysmål
35x46
Vurdering