Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Richardson, Even (1961-)
Oscarshall

Litografi, lysmål
35x46
Signert nede t.h.: Even Richardson

Nummerert nede t.v.: HC V/XIII. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering