Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Lystad, Elsa (1899-1970)
Bygate, Frankrike

Olje på plate
39x47
Signert nede t.h.: Elsa Lystad

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–2 000