Storstein, Aage(1900-1983)
Have, Landskap, Hus 1952
Litografi, lysmål
42x60
Alle signert og datert: Storstein 23/7 -52 og: Storstein -52 og: Storstein Holmsbu -52
Alle nummerert: 2/45+17 og: 1/39+14 og: 2/49+18
3 stk selges samlet
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 1 500