Storstein, Aage(1900-1983)
Landskap 1964, Sittende pike 1952
Litografi, lysmål
50x65, 45x32
Signert nede t. v.: Storstein -64 og, nede midt på.: Storstein 2/6 -52
Nummerert: Lito nr. 17/90 og, nr. 24/35
2 stk selges samlet
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 1 200