Kihle, Harald(1905-1997)
Kornskurd i Vinje 1946
Litografi, lysmål
58x69
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito Oslo. 1946
Nummerert nede t.v.: 69/200. Påtegnet på lapp på baksiden: "Høst i Vinje, Telemark".
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000