Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Kornskurd i Vinje 1946

Litografi, lysmål
58x69
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito Oslo. 1946

Nummerert nede t.v.: 69/200. Påtegnet på lapp på baksiden: "Høst i Vinje, Telemark".

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering