Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Unghesten 1948

Litografi
51x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1948

Nummerert nede t.v.: Nr. 295/350. Trykket i platen nede t.v.: "Trykt av Thorolf Hartmann".

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering