Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ravensberg, Ludvig Orning(1871-1958)
Utsikt mot domen St Louis, Kartago 1921

Blyant og akvarell på papir, lysmål
25x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: L. O. Ravensberg Carthago 20/5-21

Påtegnet på baksiden: Domen St. Louis, Carthage.

Konstakademien, Stockholm 1965, kat.nr. 47.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 5 500