Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ravensberg, Ludvig Orning (1871-1958)
Utsikt mot domen St Louis, Kartago 1921

Blyant og akvarell på papir, lysmål
25x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: L. O. Ravensberg Carthago 20/5-21

Påtegnet på baksiden: Domen St. Louis, Carthage.

UTSTILT:

Konstakademien, Stockholm 1965, kat.nr. 47.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering