Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Ljungan ved Torpshammar 1931

Olje på lerret
103x134
Signert og datert nede t.h.: R. Juell Gleditsch. 1931

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Ljungan vid Torpshammar R Juell Gleditsch 1931.

?, kat.nr. 33.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500