Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Dalen 1932

Olje på lerret
62x70
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -32

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000