Fjell, Kai(1907-1989)
Dalen 1932
Olje på lerret
62x70
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -32
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
62x70
Vurdering