Storm, Halvard(1877-1962)
Motiver fra Oslo
Raderinger
8 stk. i breddeformat fra 31x41 til 34x47
2 stk. i høydeformat 40x30 og 45x32
10 stk. selges samlet. Alle signert nede t.h.: Halvard Storm. Noen datert fra 1923 til 1930. Alle påtegnet med stedsbestemmelse nede t.v. Uinnrammet.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000