Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Storn, Willi(1936-)
Omfavnelsen 1982

Litografi, lysmål
73x55
Signert og datert nede t.h.: Willi Storn 82

Nummerert nede t.v.: 41/150. Påtegnet "lito" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket. Påtegnet speilvendt i platen nede t.h.: Vi dro ute om et hus.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00