Storn, Willi(1936-)
Omfavnelsen 1982
Litografi, lysmål
73x55
Signert og datert nede t.h.: Willi Storn 82
Nummerert nede t.v.: 41/150. Påtegnet "lito" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket. Påtegnet speilvendt i platen nede t.h.: Vi dro ute om et hus.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00