Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Heggtveit, Øyvind (1884-1961)
Munk med hevet rømerglass

Olje på lerret
42x33
Signert nede t.v.: Öyv. Heggtveit

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering