Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Haslund, Otto (1842-1917)
Gårdstun med frittgående høns

Olje på lerret
35x47
Signert nede t.v.: Otto H.

Påtegnet noe utydelig på avrevet lapp på baksiden, på blindrammen: "Otto Haslund Tjældgaarden ved ...".

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000