Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Heggtveit, Øyvind (1884-1961)
Oppstilling med epler, pære og druer

Olje på lerret
25x30
Signert nede t.h.: Öyv. H.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering