Heggtveit, Øyvind(1884-1961)
Oppstilling med epler, pære og druer
Olje på lerret
25x30
Signert nede t.h.: Öyv. H.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
25x30
Signert nede t.h.: Öyv. H.
Vurdering