Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Heggtveit, Øyvind (1884-1961)
Kystlandskap med hus og syriner

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Öyv. Heggtveit

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering