Heggtveit, Øyvind(1884-1961)
Kystlandskap med hus og syriner
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Öyv. Heggtveit
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 4 500
Olje på lerret
50x60
Vurdering