Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Lindaas, Waldemar (1892-1959)
Broen i Hjartdal

Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: WL

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Waldemar Lindaas Hjartdal.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000