Lindaas, Waldemar(1892-1959)
Broen i Hjartdal
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: WL
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Waldemar Lindaas Hjartdal.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: WL
Vurdering
NOK 3 000–5 000